Neden DişPortal’a Üye Olmalıyım?

 Neden Üye Olmalıyım?

Disportal.net olarak üyelerimize pek çok özellik sunuyoruz ve her geçen gün bunlara yenisini eklemeye çalışıyoruz. Sitemizi interaktif bir site olarak sunmaya çalışıyoruz ve bu nedenle üye olarak etkileşimde bulunmanız bizler için değerli.

 E , Üye oldum. Ne Kazandım Ki?

Disportal.net olarak üyelerimize sunduğumuz özelliklerden birkaçından bahsetmek gerekirse ; üyelerimiz profil fotoğraflarını değiştirebilirler, üye profillerine kendileri hakkında açıklamalar – nelerden hoşladığınız, sınıfınız, fakülteniz gibi isteğe bağlı eklenen şeyler – ekleyebilirler, yazılara kendi profilleriyle yorum yapıp yaptıkları yorumu takip edebilirler – cevap geldiğinde haberdar olabilirler -, yazar olmasalar dahi yazılarını genel yayın yönetmenine yollayarak yayımlanmasını sağlayabilirler, sözlüğe katkıda bulunabilirler, üyeliğin zorunlu olduğu bazı sayfalara girebilirler. Bu özelliklere her geçen gün yenisini eklemeye çalışıyoruz.

 Peki Ya Üye Olmak İstemiyorsam?

Disportal.net sitemize elbette üye olmak zorunda değilsiniz. Üye olmadan da tüm yazılarımızı okuyabilir, bunlara yorum yapabilir, yorumlarınıza aldığınız cevapları okuyabilirsiniz. Bunun yanında bir üst paragrafta sayılan özellikleri ziyaretçi olarak kullanamazsınız. Disportal olarak üyelerimize ayrıcalıklar sunmaya çalışırken ziyaretçilerimizi de mağdur etmemeye özen gösteriyoruz.

 Üyelik Ücretli mi Veya Sonradan Ücretli Olur mu?

Disportal.net sitesine üyelik ücretsizdir ve her daim ücretsiz kalacaktır.

 Üyeliğimi Sonlandırmak İstiyorum Diyelim , Nasıl Oluyor?

Disportal.net sitemize üye oldunuz ve bir nedenden ötürü üyeliğinizi sonlandırmak istiyorsunuz diyelim. Üyeliğinizi sonlandırmayı sizler için çok kolay hale getirmeye çalışıyoruz. Tek yapmanız gereken üyelik bilgilerinizle siteye giriş yapmak, bize iletişim kısmından sorununuzu – neden üyeliğinizi silmek istediğiniz gibi – kısaca açıklamak. Ardından oldukça kısa bir sürede – genelde beş gün – üyeliğiniz silinmiş olacaktır. Üyeliğinizin silinmesiyle beraber yazılarınız , yorumlarınız, yazılarınıza yapılan yorumlar gibi tüm bilgileriniz de silinecektir. Bu işlemin geri dönüşü yoktur.

 Üyeliğimde Bazı Yerleri Değiştiremiyorum , Ne Yapmam Lazım

Çeşitli nedenlerle üyeliğinizde değiştiremediğiniz alanlar olacaktır. Bu nedenler arasında güvenlik ve site sağlığını örnek gösterebiliriz. Değiştirmek istediğiniz alanı bize iletişim kısmından belirttiğinizde eğer değiştirmemiz mümkünse en kısa sürede değiştirip sizi haberdar ederiz.

 Üyeliğime Erişimi Kaybedersem Ne Olacak?

Sonuçta hepimiz insanız, çeşitli nedenlerle üyeliğinize erişimi kaybedebilirsiniz. Bu durumda elinizdeki tek seçenek bizimle iletişime geçmek ve hesabın sizin olduğunu doğrulamak. Tahmin ediyoruz ki bizimle iletişime geçtiğinize göre bunu otomatik yollarla yapamadınız – şifreyi unuttum bağlantısını kullanmak gibi -, bu durumda ekibimizden ilgili biri sizinle doğrudan iletişime geçerek yapabileceğiniz şeyleri değerlendirecektir.

Bir kimsenin yanında bir mümin alçaltılıp da, ona yardım etmeye gücü yetiyorken yardım etmezse, Allah onu, kıyamet gününde, tüm yaratıkların huzurunda alçaltır.

– Hadis-i Şerif

BİR CEVAP YAZIN

E-Posta adresiniz yorumunuzda gözükmeyecektir. Required fields are marked *