Kısa Kısa Endo

Endodonti Kütüphanesi: “Kısa Kısa Endo”

Kısa Kısa Endo eğitim platformu; Endodonti alanında gelişen teknoloji ve uygulamaların Endodonti pratiğine nasıl adapte edebileceği konusunda diş hekimlerine kliniğe taşıyacakları püf noktalar verirken öğrencilere de preklinik ve sınavlarında yardımcı çözüm yolları sunuyor.
Kısa Kısa Endo Endodonti eğitim platformu, temel Endodontik kavramlar, geleneksel ve güncel Endodontik teknikler, malzemeler ve cihazlar hakkında detaylı videolar içeriyor. Doç. Dr. Mustafa Gündoğar’ın ve Doç. Dr. Taha Özyürek  hazırladığı videolarda, Rubber-dam, Endomotor ve Eğelerle ilgi arayıp da bulamadığınız, farklı başlıklarda bilgiler bulmak mümkün. Ayrıca aklınızdaki sorulara cevap bulmak için http://kisakisaendo.com adresinden soru sorabilir, Workshop’lara katılabilir son duyuruları takip edilebilirsiniz.
Kısa Kısa Endo Endodonti eğitim platformunun amacı; Endodontik tedaviler nasıl daha başarılı hale getirilebilir? sorusunun cevabını bulmaktır. Bunuda Endodonti alanında gelişen teknoloji ve uygulamaları Endodonti pratiğine adapte ederek sağlıyor. Endodonti literatüründeki önemli bilimsel çalışmaları sizin için yorumluyor.
Bilimsel makaleler ışığında hekimlerin klinik Endodonti pratiklerinde sıklıkla karşılaştıkları Endodontik sorunlara basit, uygulanabilir ve tekrarlanabilir çözüm yolları sunuyor. Diş hekimliği öğrencileri için ise fakülte teorik ve pratik derslerinde kullanabilecekleri bir kaynak, eğitim araçları sağlıyor.

Kısa Kısa Endo, klinik Endodontik uygulamaları temel alan, sadece diş hekimleri değil aynı zamanda diş hekimliği öğrencilerine yönelik bir Endodonti eğitim platformudur. Dus için spot bilgiler ve temel endodontik kavramlar ile öğrencilere ışık tutuyor

Endodonti hakkındaki bilgilerini tazelerken, keyifli vakit geçirmek isteyen tüm diş hekimi ve diş hekimi adayları, Kısa Kısa Endo Endodonti eğitim platformunu ziyaret edebilirler. Eğitim platformunu, başta YouTube olmak üzere, Instagram, Twitter, Facebook ve LinkedIn uygulamalarında takip edebilirsiniz.

 

 

 

Yazar , Mehmet Çetin

Hayat boyu öğrenci

BİR CEVAP YAZIN

E-Posta adresiniz yorumunuzda gözükmeyecektir. Required fields are marked *